Mūsu piedāvajums

Burinieka „Libava” komanda aicina Jūs aizraujošā un neaizmirstamā ceļojumā. Jums ir iespēja izvēlēties jebkuru maršrutu, ko mēs piedāvājam, vai arī paši izstrādāt savu. Izmantojot „Libavas” kuģniecības iespējas, var ceļot visās jūrās bez ierobežojumiem un apmeklēt jebkuras ostas, līdz ar to mūsu burinieka iespējas var piepildīt visas Jūsu fantāzijas. Mēs uzņemsimies rūpes, lai sagatavotos ceļojumam. Jums ir tikai jāizvēlas, kur doties un ko apskatīt.

Burinieks „Libava” ir lieliski piemērots korporatīviem pasākumiem un svētku svinībām. Tostarp kāzu svinības uz burinieka jau ir kļuvušas par tradīciju – uz masta tiek uzvilkts īpaši veidots kāzu karogs un, pēc lielgabala šāviņiem, jaunlaulātie, stāvot pie stūres rata, vada burinieku.

Mūsu piedāvājums:

Lai Jūs varētu justies kā seni kuģotāji, nav nepieciešams dodoties tālos braucienos, šādam nolūkam mēs esam izstrādājuši virkni tūrisma maršrutus, kas ilgst sākot no vienas stundas:

1. Izbraukums Lielupe – Rīgas jūras līcis – Lielupe. Atiešana no jahtu kluba Buļuciemā Vikingu ielā 82A. Izbraukuma sākumā būs iespēja apskatīt, skaisto Lielupes grīvu un Balto kāpu. Paceļot buras, dosimies tākāk gar Jūrmalas piekrasti, kur katram būs iespēja vadīt burinieku. Brauciena laikā ikvienam pavērsies skaisti Jūrmalas pludmales skati. Pretī Dzintaru koncertzālei noteikti veiksim šāvienu no senlaicīga lielgabala. Drosmei kapteiņa kajītē atradīsies arī muciņa ar rumu. Atgriezīsimies no jūras ceļojuma atpakaļ Lielupes piestātnē. Izbraukuma ilgums tiek atrunāts individuāli, pēc pasūtītāja vēlmēm.

2. Izbraukums pa Daugavu.
No Andrejostas līdz Sarkandaugavas Rietumu punktam un atpakaļ Andrejostā, gar Vanšu tiltu. Ceļā pavadītais laiks 1 stunda un 30 minūtes.

3. Izbraukums Andrejosta – jūras vārti – Andrejosta.
Ceļā pavadītais laiks 3 stundas.

4. Izbraukums Rīga – Lielupe.
Atiešana no Andrejostas Rīgā, brauciens gar Jūrmalu, ieiešana Lielupē un piestāšana jahtu klubā pie dzelzceļa tilta. Kopā ceļā pavadītais laiks 3 stundas, t.sk. Rīgas jūras līcī 40 minūtes.

5. Izbraukums Rīga – Rīgas jūras līcis – Lielupe.
Atiešana no Andrejostas Rīgā, brauciens gar Jūrmalu, ieiešana Lielupē un piestāšana jahtu klubā pie dzelzceļa tilta. Kopā ceļā pavadītais laiks 3 stundas un 30 minūtes, t.sk. Rīgas jūras līcī 1 stunda un 10 minūtes.

6. Izbraukums Rīga – Skulte.
Atiešana no Andrejostas Rīgā, došanās uz Rīgas jūras līci līdz Skultei. Ceļā pavadītais laiks 4 stundas un 30 minūtes.

Tiem, kuri vēlas izjust jūru pilnībā, tiek piedāvāti garāki ceļojumi. Klientiem tiek piedāvāta iespēja apgūt burāšanas prasmes un burinieka vadīšanu. Uz burinieka tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana un nakšņošana. Kā arī piedāvājam iespēju makšķerēt un nopeldēties.

1. Vienas dienas izbraukums Rīgas jūras līcī.
Tiek piedāvāta iespēja piestāt tuvākajās ostās. Maršruts un pārējās detaļas tiek izstrādātas individuāli, pēc klienta vēlmēm.

2. Divu dienu ceļojums uz Roņu salu.
Roņu salā ir iespēja īrēt pirti, cept šašliku un veikt citus izklaides pasākumus. Maršruts un pārējās detaļas tiek izstrādātas individuāli, pēc klienta vēlmēm.

3. Trīs dienu ceļojums, apmeklējot Roņu salu un Sāremā salu (Kuresāri).
Roņu salā ir iespēja īrēt pirti, cept šašliku un veikt citus izklaides pasākumus. Kuresārē ir iespēja apmeklēt Kuresāres Bīskapa pili un Sāremā salas muzeju. Maršruts un pārējās detaļas tiek izstrādātas individuāli, pēc klienta vēlmēm.